Recenze SJCAM

Přidáno: 26. června 2018

Zakoupeno v isix.cz

• Dobře vybavená kamerka za přijatelný peníz
  • Méně citlivý mikrofon, nelze použít externí.

Celkově jsem spokojen, s menší citlivostí mikrofonu jsem počítal na základě recenzí. Skutečnost je lepší, než jsem očekával, zvuk je slyšitelný i přes vodotěsný obal, což mě překvapilo - samozřejmě je utlumen.
První den jsem narazil na problém, že při natáčení se stabilizací při 60FPS docházelo ke kmitání obrazu. Docela jsem se polekal, ale pak mě napadlo podívat se, zda není novější firmware. Skutečně byl k dispozici a tato oprava u něj byla popsána. Obchod sice uvádí, že je nahrán nejnovější verze, což nebyla pravda. Ovšem aktualizace firmware je zde tak jednoduchá, že snad lépe vymyslet nelze. Problém tím byl odstraněn.
Dále se mi projevila jedna nedokonalost, kterou musím teprve pořádně prověřit, při jaké příležitosti nastane. Na některých záběrech videa se občas objeví rozmazaný (nebo spíše rozkmitaný) tenký proužek. Není to nic hrozného, ovšem mírně rušivé to v záběrech je.

Přidáno: 26. června 2018

• pěkné zaběry ve FHD
  • gyro
  • menu je při vybalení anglicky - člověk si musí dát do CZ což pro starší lidi může být problém

SJCAM SJ4000

SJCAM SJ4000

Přidáno: 25. června 2018

• velké množství příslušenství

Kupoval jsem si to, co jsem chtěl. Bohaté množství příslušenství a možnost kombinace mezi sebou. Kupoval jsem kameru prioritně pro použití na motorce. Plná spokojenost. Možné vložení i větších SD karet. České menu, dobré ovládání.

Přidáno: 22. června 2018

Zakoupeno v isix.cz

• Převažují technické parametry výrobku nad potřebou aktualizovat FW v kontextu s cenou, dobré podání barev, možnost nastvení FOV, vlastnosti výrobku lze docenit ovšem při používání tříoseho stabilizátoru - teprve to je standard.
  • Neschopnost výroce při zavedení výrobu na trh vybavit jej softwarem tak, jak se jeho vlastnosti popisují. Je škoda, že až po několika aktualizacích FW vykazuje SJ8 deklarované vlastnosti.

SJCAM SJ4000 WiFi

SJCAM SJ4000 WiFi

Přidáno: 13. června 2018

• Docela pěkné videa
  • Wifi
  • Komunikace s telefonem
  • Kvalita fotografií je někdy horší
  • Výdrž baterie (cca 30min videa)

Pořizoval jsem na rychlo nějakou levnou kameru na dovolenou. Splnila přesně moje očekávání a byl sem spokojený. Pokud fotíte, je lepší udělat pár fotek navíc a pak je promazat. Doporučuju nosit vodotěsný obal v nějakém pouzdře nebo obalu, protože se velice snadno poškrábe. V obalu je taky horší kvalita zvuku, ale to se dá očekávat.
Samotná kamera vypadá spíš jako hračka, takže je lepší ji mít nonstop v pouzdře.

Přidáno: 8. června 2018

Zakoupeno v isix.cz

Cenově i kvalitativně zajímavá outdoorová kamera. Velmi dobrý obraz i stabilizace ve 4K/25p. Ze strany výrobce by to chtělo trochu poladit firmware - nepamatuje si některá nastavení, ale jinak doporučuji. Docela dobrá konkurence k GoPro, za přijatelnou cenu. Záznamy z kamery klidně používám k záběrům z fotoaparátu Lumix G80.

Přidáno: 1. června 2018

Zakoupeno v isix.cz

Bral jsem kameru jako středně náročný uživatel.A jsem spokojený.Kvalita fotek je dostatečná, video má velmi dobrou kvalitu poměr cena výkon.

Anonym Anonym

Přidáno: 28. května 2018

• Stabilizace a poměr výkon/cena
  • slabý zvuk při použití pouzdra

Přidáno: 18. května 2018

• Kvalita
  • zatím nic

Reakce obchodu isix.cz

přejeme ať kamera skvěle slouží a jen samé povedené záběry s akční kamerou Sj5000x.

Přidáno: 15. května 2018

• používá stejný senzor Sony jako GoPro Hero 6, které je výrazně dražší
  • je výrazně levnější a má slušný obraz
  • má funkci autokamery, ale ještě není doladěný firmware
  • bohaté příslušenství v ceně
  • zatím nedoladěný firmware, ale jedná se o horkou novinku, tak se není čemu divit - je tu řada chyb co by vydala na celý článek, ale to se časem vyřeší novým firmwarem
  • zatím neumí natáčet video "vzhůru nohama" což je nutné pro funkci autokamery

Ověřený zákazník Quito Milan Biely

Přidáno: 15. května 2018

Zakoupeno v Quito

• Spokojený

Přidáno: 14. května 2018

• zpracování na výbornou
  • opravdu povedená kamera

Poměr cena výkon je výborná, tak výbornou cenu sem opravdu nečekal

Přidáno: 14. května 2018

Zakoupeno v isix.cz

• Hodně muziky za slušné peníze.

Přidáno: 11. dubna 2018

• Rozměry
  • Stabilizace videa
  • Příslušenství
  • nelze použít externí mikrofon
  • zvuková stopa je plechová a sičí jak had

Kamerka je malá krásně ovladatelná,výdrž baterie vás netrápí,protože další stojí pár korun.Vše je moc hezké, než dojde na zvukovou stopu.Jestli video prokládáte muzikou tak není problém ale jestli chcete natáčet nějaký výlet a slyšet vaše děti jak hezky křičí - ten mikrofon je prostě hrůza - doporučuji si připlatit

Reakce obchodu isix.cz

Vodotěsné pouzdro je i částečně vzduchotěsné, zvuk je tedy v pouzdru slabší. Stačí použít zadní perforovaná dvířka z balení a zvuk bude určitě lepší.

Sjcam SjDash+

Sjcam SjDash+

Přidáno: 4. dubna 2018

• design, toť vše
  • popis produktu, ale to je chyba e-shopu

Kamera dle popisu vypadala velmi dobře, měla mít funkce, které jsem chtěl. Konkrétně mi šlo o GPS modul. V názvu bylo uvedeno pouze GPS a v popisu se o tom moc nerozepisovali. Když se GPS modul během testovací jízdy nechytl, tak jsem chtěl kameru vrátit, po telefonu mi bylo řečeno, že se kamery testují apod., vše tedy mělo být OK. Po peripetiích s vrácením jsem se dozvěděl, že GPS modul je třeba dokoupit zvlášť a tato informace se následně také u produktu objevila. Chtělo by to uvádět pravdivé informace a už dopředu vědět, zda něco má nebo ne. A ne následně upravovat popis dle toho, co zákazníci objeví a na co přijdou nebo ne. Proto bych kameru spíše nedoporučil. Takže GPS modul je třeba u této kamery dokoupit zvlášť.

Reakce obchodu isix.cz

velmi nás mrzí, že jste s kamerkou byl nespokojen, popis však byl upravován dávno předtím, než uvádíte :) Pokud požadujete GPS v balení mrkněte na Viofo A119 rozhodně neprohloupíte :)
PS. od dnešního dne (22.6.2018) je GPS anténa dávána k produktu zdarma.
Přejeme úspěšný den.

Přidáno: 4. dubna 2018

• Rozměry
  • Čip
  • Gyroskop
  • Výbava
  • Příslušenství
  • Slabší výdrž baterie (dá se nabíjet při točení z powerbanky)

Obraz je super. Opravdu jsem dlouho vybíral a tato kamera splnila moje požadavky na video do posledního puntíku. Jako plus beru gyroskopickou stabilizaci, která je opravdu výborná. Doporučuji hlavně lepší MicroSD karty. Class 10 je podmínkou. Měl jsem jednu neznačkovou a nezvládala ukládat. Soubory byly poškozené. Vyměnil jsem za značkovou class 10 a vše je naprosto OK. Na 16GB kartu se nahraje cca 90 minut videa (FullHD/60FPS). Baterie ale zvládne cca 30 - 40 minut. Pokud vypnete WiFi, tak možná o 10 minut více. Ale je možné že po dalších cyklech se výdrž zlepší. Zatím nabita a vybita jen dvakrát.

Reakce obchodu isix.cz

Kamera má snadně vyměnitelné baterie, stačí si případně za 220Kč dokoupit :)

Přidáno: 30. března 2018

Zakoupeno v isix.cz

• Za dobrý peníz velmi kvalitní zboží.

Přidáno: 25. března 2018

• čeština

Přidáno: 25. března 2018

(naposledy upraveno 27. března 2018)

Zakoupeno v isix.cz

• Natáčí video v super kvalitě a je jednoduchá.
  • Trochu kratší výdrž baterie,mám ale dvě ak je to v pohodě.

Reakce obchodu isix.cz

Kamera má snadně vyměnitelné baterie, stačí si případně za 220Kč dokoupit :)

Přidáno: 22. března 2018

• Výborný poměr cena/výkon